Potrzeby

W czym możemy Państwu pomóc?

Wiemy jak sprawić, by każdy człowiek korzystający z technologii poczuł się wyjątkowo, rozwijając swoje naturalne predyspozycje, realizując szybciej i więcej zaplanowanych zadań.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Softreck,

Leadership Through Software Development.

Oferta

Obecne platformy i systemy tworzone przez wielkie korporacje, wybierają drogę upraszczania i generalizowania, by oferować usługi dla całego globu, nieazależnie od języka, kultury, wieku.

Personalizacja

Dla nas liczy się indywidualność i jednostka, dlatego tworzymy rozwiązania spersonalizowane. Środowisko dostosowane do Ciebie wszedzie i za zawsze To obietnica pozostania sobą w każdych warunkach szybko zmieniającej się technologicznej rzeczywistości pozwalamy użytkownikowi decydować, wybrać i dostosować interfejs, którego potrzebuje i chce używać niezależnie od technologii.

Organizacja

To co istotne dla jednostki nie zawsze idzie w parze z potrzebami organizacji, wiedząc to, proponujemy ewolucję zamiast rewolucji, by z dnia na dzień nie wprowadzić ryzykownych zmian a stworzyć plan rozwoju w oparciu o istniejące rozwiązania z akcenntowaniem obszarów, gdzie lepsze rezultaty da proces niż jedna decyzja.

Środowisko

Wspieramy natywne i środowisko Szanujemy zastane środowisko, wzbogacamy je o rozwiązania pozwalające na szybszą ewolucję poprzez modularyzację, standaryzację i automatyzację.

Wsparcie

Zapewniamy wsparcie merytoryczne od pierwszej rozmowy i na każdym etapie wdrpżenia oraz po wdrożeniu systemów przez nas tworzonych.

“Tłumaczenie ludziom nie osłabia ich szacunku do Ciebie – dowodzi Twojego szacunku do nich”

Cień Endrera – Olbrzym Orson Scott Card

Nasze usługi oferujemy na dedykowanych platformach, gdzie odbywa się realizacja zamówień oraz kontakt z klientami:

[display-posts category=”nasze-uslugi” include_content=”true” image_size=”thumbnail”]